Вінницька єпархія: Попри добрі справи, громади УПЦ зазнають гонінь

На зборах благочинних Вінницької єпархії розповіли про напади та захоплення храмів УПЦ, погрози духовенству та беззаконня, що чинить місцева влада.

10 травня 2022 року під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулися збори благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви, на яких розповіли про продовження гонінь на духовенство і мирян, незважаючи на їхні добрі справи з надання допомоги ЗСУ та біженцям, повідомляє на своєму сайті єпархія УПЦ.

Так, священники та парафіяни Вінницької єпархії активно допомагають воїнам ЗСУ, приймають вимушених переселенців та підтримують їх. Також з благословення митрополита Варсонофія посилили молитви за український народ та настання миру в Україні.

Але добрі справи духовенства та мирян Вінницької єпархії УПЦ не зупиняють гоніння на канонічну Церкву.

«Не дивлячись на добрі справи духовенства і вірян, є непоодинокі випадки нападів на храми УПЦ, відновились рейдерські схеми захоплення храмів, коли люди, які не є членами громади, вирішують долю місцевої релігійної громади УПЦ. Також надходять погрози священнослужителям», – розповіли на зборах благочинних.

У зв’язку з цим митрополит Варсонофій і клірики УПЦ звертають увагу центральної влади та громадськості на порушення Конституції України та перевищення своїх повноважень окремими місцевими чиновниками.

Збори благочинних у єпархіальному управлінні під головуванням митрополита Варсонофія. Фото: eparhia.vinnica.ua

СПЖ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *