У Грузії на мітингу проти пропаганди ЛГБТ розірвали райдужний прапор

У Тбілісі відбувся мітинг проти пропаганди ЛГБТ, на якому протестувальники звинуватили Євросоюз у нав’язуванні Грузії ЛГБТ-цінностей.

9 червня 2022 року у Тбілісі (Грузія) представники консервативних рухів провели мітинг проти «європейських цінностей» і спалили прапори ЛГБТ та Євросоюзу, повідомляють на сайті Sputnik-Грузія. Це було зроблено під час акції протесту під назвою «Ні Содому в Грузії», яку провели біля посольства Литви. Учасники акції принесли з собою плакати, на яких були перекреслені фотографії європейських дипломатів.

Один з учасників акції демонстративно порвав райдужний прапор – символ ЛГБТ. Інший зробив те саме з прапором Євросоюзу, супроводивши свої дії словами: «Євросоюз нав’язує нам цей бруд!»

Поліцейські намагалися зупинити активіста і згодом посадили в свою машину. Затриманим виявився Олександр Палавандішвілі – син лідера ультраправого руху «Грузинська ідея» Гурама Палавандішвілі. Незабаром до поліцейської машини забрали ще одного учасника акції. «Чи затримані вони або їх лише видалили з території, поки що не відомо», – прокоментували на сайті.

Противники ЛГБТ-руху тримали плакати з написами «Дипломати ЛГБТ, тримайте свої брудні руки подалі від наших дітей», «Всі ганебні посли ЛГБТ мають бути вигнані з Грузії», «Ні євросодому в Грузії!», «З якого права ви втручаєтесь у наші внутрішні справи?!».

В Грузії псування прапора ЄС карається штрафом у 1 000 ларі (330 доларів).

У Тбілісі відбувся мітинг проти нав’язування Грузії ліберальних цінностей. Фото: Sputnik/Stringer

СПЖ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *