Церковні питання потрібно вирішувати канонічно і соборно, – Митрополит Антоній

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній закликав духовенство УПЦ не піддаватись на емоції та провокації, а направити сили на пастирське служіння.

Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звернувся до духовенства із закликом не піддаватись на емоції та провокації, а вирішувати важливі церковні питання соборно та канонічним шляхом. Про це він сказав у відеозверненні на своєму YouTube-каналі.

Митрополит Антоній нагадав, що УПЦ вистояла, коли її силоміць намагалися змусити піти неканонічним шляхом, за що українське священство поважає весь Православний світ. «Святі отці, ми вистояли та захистили свою Церкву, коли її хотіли змусити йти неканонічним шляхом. Ми є канонічною Церквою Христовою, Церквою сповідників і страждальців, за що нас поважають в усьому Православному світі – цей вибір ми повинні зберегти і в цей непростий та жахливий час», – сказав керуючий справами УПЦ.

Він зазначив, що емоції у вирішенні важливих питань – не найкращий порадник. І зараз, коли в Україні гримлять вибухи, свої сили треба направити на пастирське служіння та допомогу сотням та тисячам тих, хто цього потребує. «Не піддавайтеся на провокації – всі церковні питання мають розглядатися та вирішуватися виключно канонічним шляхом та соборним розумом. І все це має робитися не під грохіт бойових вибухів, а у мирі Христовому та молитві», – сказав митрополит Антоній.

Керуючий справами УПЦ закликав духовенство залишатися вірними канонічній Церкві та її Предстоятелю Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію.

СПЖ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *