Свято рівноапостольної Ніни та ще один випуск курсу “Моя перша сповідь”

27.01.2019 року в кафедральному соборі на честь святого благовірного князя Олександра Невського відбулася святкова недільна Божественна літургія. В цей день Свята Православна Церква вшановує пам’ять рівноапостольної Ніни – просвітительки Грузії.

Очолив Святкове Богослужіння Високопреосвященніший Митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, йому співслужили священики кафедрального собору.

Традиційно після читання святкового Євангельського уривку митрополит Феодор роз’яснив присутнім його зміст і зв’язок із сьогоденням. Також Архіпастир у своєму повчальному слові стисло розповів історію життя святої Ніни.

Це недільне свято стало знаменним для п’ятнадцятьох вихованців воскресної школи, що діє при кафедральному соборі. На вечірньому Богослужінні ці діти, яким виповнилося сім років і які пройшли підготовчий курс, вперше приступили до таїнства Сповіді. Під час Божественної літургії вони причащалися Сятих Христових Таїн вже як отроки й отроковиці.
На згадку про цю велику в житті учнів воскресної школи подію Високопреосвященніший Митрополит Феодор у присутності церковної спільноти собору вручив дітям пам’ятки про закінчення курсу “Моя перша сповідь”.

Курс провели та підготували дітей до таїнства Сповіді вчителі воскресної школи кафедрального собору: К.А. Вовкович і Д.В. Цебрик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *