Святкування Неділі жон-мироносиць

20/3 травня, в неділю 3-ю після Пасхи, Православна Церква відзначає свято Жінок-мироносиць.

Свята Церква вшановує цих святих жон, насамперед, за велику віру та любов до Спасителя, за самовідданість і відданість, за безстрашне служіння не тільки під час життя й до  смерті Господа Іісуса Христа,  але й після них.

Ось вже майже дві тисячі років служать жони-мироносиці прикладом всім, хто чує у своєму серці звістку про воскресіння, хто визнає Господа Іісуса Христа Своїм Спасителем, хто вирішує слідувати за Ним шляхом, що веде до спасіння душі.

Церква закликає сучасних жінок наслідувати їхньому духовному подвигу, жити за заповідями Божими, прославляти Бога добрими справами, нести високе служіння жінок-берегинь родинного вогнища, жінок-матерів, що дивляться на своїх дітей як на благословення Боже і найкращу свою прикрасу. 

Приклад жінок-мироносиць показує, як багато тепла, співчуття та любові Господь вклав у душу жінки, яка, завдяки цьому, здатна на великі справи любові та самопожертви, якщо буде жити у Христі і з Христом, як заповідає апостол, «в нетлінності душі, лагідної та мовчазної» (1 Петр. 3, 4).

Отже шлях жінок-мироносиць – це найвірніший шлях слідування за Христом,  Який сповістив, що Він із нами повсякчас – до кінця віків, і цим шляхом повинні прямувати всі православні, які прагнуть отримати радість воскресіння, почути благу звістку про спасіння своєї душі.

 

Рекомендовано для читання:

Жены-мироносицы – идеал любви к ближнему.

Свт. Игнатий (Брянчанинов). Кто отвалит нам камень от дверей гроба?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *