Священний Кінот гори Афон висловився про війну в Україні

Ченці моляться день і ніч за припинення війни в Україні, і сподіваються, що мир може бути досягнутий лише шляхом повернення до духу Євангелія.

Священний Кінот Святої гори Афон зробив заяву щодо війни в Україні та закликав усіх ченців-святогірців до посиленої молитви за її припинення, повідомляє видання «Ромфея».

Афоніти зазначили, що «з нагоди війни в Україні між братами та сестрами, що розпочалася у 2014 році, об’єднаними із незапам’ятних часів спільною вірою та історією в Христі», Кінот Святої гори «вже давно закликає святогірців посилити молитви та прохання про її припинення».

Священний Кінот висловив «глибоку скорботу щодо загибелі наших братів і сестер» і висловив солідарність із жертвами конфлікту.

«Гора Афон, як чернеча держава, дотримуючись заповідей любові та братерства між людьми, переданими Господом нашим Ісусом Христом через Євангеліє і Церкву, вдень і вночі безперестанно молиться за мир у всьому світі й за мир у вищезгаданих воюючих регіонах зокрема», – сказано в документі.

На Афоні наголосили, що мир може бути досягнутий лише «Богом миру і милосердним Отцем» шляхом «повернення до духу Євангелія та щирого покаяння всіх (сторон конфлікту – Ред.), щоб запанували любов, істина та справедливість».

«Нехай Пресвята Діва Марія, Захисниця і Хранителька нашої Святої Землі, до заступництва якої, як і до заступництва всіх святих, ми звертаємось, клопочеться перед Воскреслим Христом про досягнення такого бажаного миру», – йдеться у зверненні Кінота Святої гори.

https://spzh.news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *