Справа про незаконну перереєстрацію парафії УПЦ на Рівненщині розглядатиметься у суді

Господарський суд Києва розгляне справу про незаконну перереєстрацію Петропавлівської релігійної громади УПЦ села Хорів Острозького району Рівненської області.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Справа прийнята до розгляду, а це означає, що у релігійної громади УПЦ є всі підстави для оскарження незаконних дій державного реєстратора Рівненської ОВА та новоствореної громади ПЦУ, яка здійснила перереєстрацію у незаконний спосіб», – сказано в повідомленні.

За результатами зборів мешканців села, було зареєстровано Петропавлівську парафію “ПЦУ”. Наразі за цими документами рейдери “ПЦУ” й претендують на храм УПЦ. У відповідь на такі незаконні дії віруючі Української Православної Церкви подали до суду та, після того, як прихильники “ПЦУ” прийшли на світанку з болгарками зрізати замки, вирішили цілодобово охороняти святиню, щоб не допустити силового захоплення. «Релігійна громада УПЦ Петропавлівської парафії села Хоров залишилася вірною Предстоятелю УПЦ Блаженнішому Онуфрію, Митрополиту Київському і всієї України», – наголосили у пресслужбі єпархії.

Господарський суд Києва. Фото: ripar.ru

https://news.church.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *