Щорічний пасхальний концерт

30  квітня, у день світлої пам’яті святих Жінок-мироносиць, у районному будинку культури «Розмай» м. Кам’янця-Подільського відбувся концерт, присвячений великій та радісній для кожного християнина події— Світлому Христовому Воскресінню.

На захід завітали духовенство міста, представники влади, вчителі та учні воскресних шкіл, загальноосвітніх навчальних закладів, батьки.

У виставковій залі було представлено творчі роботи вихованців воскресних шкіл. Виставка складалася із малюнків, аплікацій, орігамі, виробів з бісеру,  квілінгу, робіт декоративно-прикладного мистецтва. Це був справжній розмай дитячих талантів, об’єднаних спільною темою – прославлення Великого Дня Господнього Воскресіння.

Традиційно концерт розпочався зі співу пасхального тропаря у виконанні священиків, до яких приєдналися присутні у залі. Святкова програма складалася із творчих привітань, які підготували разом зі своїми учителями вихованці воскресних шкіл. Кожен номер вражав своєю проникливістю та душевністю. За пісенними, ліричними, театральними композиціями відчувалася кропітка праця, старанність й сумлінність діток, але найголовніше – їхнє бажання відобразити у своїх словах та почуттях радість Великодня, висловити Господу вдячність за Його безмежне милосердя  і любов.

На завершення заходу зі словами привітання до усіх присутніх жінок звернувся ключар кафедрального собору  благовірного князя Олександра Невського протоієрей Тарасій Забудько. У своїх словах священик зробив акцент на великій відповідальності, яка покладається на жінку-матір, жінку-берегиню сім’ї і роду. Зазначив, що лише прикладом своєї душевної чистоти, мудрості, милосердя, любові та турботи мати повинна виховувати своє дитя у традиційних сімейних цінностях, не забувати те, що саме на матір покладено велику місію – сокровенне знайомство дитини з Богом.

Також зі щирими словами привітання виступив секретар міської ради Дмитро Сергійович Васильянов, який підкреслив важливість проведення подібних заходів, для творчого та духовного розвитку дітей.

Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до організації та проведення святкового концерту. Сподіваємося, що позитивні враження залишаться у пам’яті глядачів якнайдовше! Хай Ваші серця наповнюються Благодатним полум’ям міцної віри, надії, любові та будуть завжди зігріті Пасхальною радістю! Христос Воскрес!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *