Престольне свято у храмі святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії

30 вересня – день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії – престольне свято церкви, що входить до храмового комплексу кафедрального собору святого благовірного князя Олександра Невського.

У свій час цей храм став молитовним притулком общині собору святого благовірного князя Олександра Невського, що на той час тільки відбудовувався. Тепер у цьому храмі знаходиться баптистерій для хрещення дорослих та малят.

У самий день свята в храмі відбулась святкова Божественна літургія, під час якої велика кількість вірян мала змогу долучитись молитовної благодаті і прославити мученицький подвиг святих Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Клірик собору ієрей Феодор Кулініч у своїй святковій проповіді розповів про життя та страждання святих, наголосив на тому, наскільки важливим в сучасному світі є виховання дітей саме в християнській моралі, основними чеснотами якої є віра, надія, любов. Завдяки цим чеснотам ми стаємо православними християнами, вони сповнюють нас божественної премудрості й роблять наше хрестоносіння сповіданням віри перед безбожним світом радісним і легким.

Святим мученицям моляться про виховання дітей, мир та злагоду між батьками і дітьми.

Священик привітав усіх з престольним святом, а іменинниць – з подвійним торжеством.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *