Посильна допомога наших православних

Кам’янець-Подільська і Городоцька єпархія, як і вся Українська Православна Церква продовжує надавати духовну та матеріальну допомогу нужденним, хворим, біженцям та українським воїнам.

У соборі на честь благовірного князя Олександра Невського щодня готують понад сотні обідів на вивіз для людей, які внаслідок війни змушені були покинути свої домівки та прибули до нашого міста. Також пропонуються обіди всім, хто приходить у трапезну кафедрального собору.

До  євангельської справи допомоги ближньому активно долучилися прихожани церкви на честь Різдва Пресвятої Богородиці села Кадиївці: декілька разів на тиждень вони доправляють у собор випічку та ін. продукти.

Прихожани храму на честь святого благовірного князя Володимира, район сахзаводу, також неодноразово брали участь у  формуванні передач постраждалим людям України.

Майже щотижня з території кафедрального собору відправляється автівка з необхідними медикаментами, їжею та предметами загального вжитку у населені пункти, що найбільш постраждали від воєнних дій.

21. 05. 2022 року втретє від’їхало авто з гумдопомогою до міста Херсон. Люди передають велику подяку за допомогу в скрутні часи.

Віряни кафедрального собору продовжують допомагати нужденним. Всі, хто бажає долучитися до доброї справи, можуть взяти посильну участь (пожертву можна залишити  в актовій залі кафедрального собору).

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *