Патріарх Сербський: Церква молиться передусім за мир в Україні

Розмова, діалог мають замінити мову зброї, наголосив Предстоятель.

Сьогодні Сербська Православна Церква молиться передусім за мир в Україні. Про це заявив Патріарх Сербський Порфирій на урочистому прийомі, влаштованому Президентом Сербії Олександром Вучичем на честь Патріарха та членів Святого Архієрейського Собору СПЦ у Белграді 18 травня 2022 року.

Під час зустрічі відбулися перемовини: Президент ознайомив Патріарха й архієреїв зі складним поточним становищем та тиском, який зазнає Сербія. Особливо було підкреслено прагнення країни будь-що зберегти мир.

Патріарх Порфирій наголосив, що позиція Церкви – молитися за мир, що людина не може встановити мир самотужки.

«Мир може наступити у несподіваних ситуаціях, і Церква молиться за мир для всіх людей, але насамперед – для України. Розмова, діалог мають замінити мову зброї», – передає слова Предстоятеля офіційний сайт Сербської Патріархії.

Висловлюючи повну підтримку Церквою державних зусиль та заходів, Патріарх Порфирій наголосив на важливості єдності та згоди «у складних сучасних умовах, повних різноманітних спокус».

Нагадаємо, у Белграді завершив роботу Святий Архієрейський Собор СПЦ. Одним із головних його результатів стало рішення відновити євхаристичне та канонічне спілкування з Македонською Православною Церквою – Охридською Архієпископією.

 

https://pravlife.org

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *