Пасхальний концерт воскресних шкіл – 2018

Стало гарною багаторічною традицією до Дня пам’яті святих Жінок-мироносиць організовувати концерт, присвячений головній події життя кожного християнина – Світлому Христовому Воскресінню. У головних ролях – вихованці воскресних шкіл, які під мудрим керівництвом своїх учителів зуміли підготувати чудові виступи.

Цьогоріч з благословення високопреосвященнійшого митрополита Кам’янець-Подільського та Городоцького Феодора концерт відбувся 22 квітня у районному будинку культури «Розмай» м. Кам’янця-Подільського. І дорослі, і маленькі глядачі з великим захопленням споглядали на результати дитячої творчості, натхнення й талантів.

На захід завітали духовенство міста, представники міської влади, громадських організацій, вчителі та учні воскресних шкіл, загальноосвітніх навчальних закладів, батьки. Приємно відзначити, що зал був переповнений глядачами.

Упродовж усього заходу панувала атмосфера Пасхального торжества та дитячої радості. Слова вічної Божої любові та милосердя «Христос Воскрес! Воістину Воскрес!» щиро лунали з уст ведучих, діток і нагадували про головну мету святкової зустрічі. Пісенні, театральні, ліричні, хореографічні композиції вражали своєю чутливістю та душевністю. Ніхто у залі не міг залишитися байдужим до серйозних думок, які свідомо, обдумано висловлювали маленькі діти у своїх мистецьких номерах. Дітки розповідали про те, які Великодні традиції повинні свято передавати з покоління в покоління, закликали глядачів до необхідності життя за Божими Заповідями, зміцнення віри у Воскресіння Христа, щоденно радіти цій світлій події, примноження любові до Бога та людей, пам’ятати про важливість здійснення добрих справ. Усе можна підсумувати словами, які пролунали з дитячих уст зі сцени: «Тільки в Бозі щастя повнота…».

Наскрізною темою святкового заходу також була тема жертовної й подвижницької любові Матері, прикладами якої слугують для нас, православних християн, образ Богородиці й святих жінок-мироносиць. У творчих композиціях існував заклик шанобливого ставлення і великої поваги до батьків й усіх членів родини.

У кінці свята до присутніх звернувся протоієрей Віктор, благочинний Кам’янець-Подільської округи, який передав усім вітання митрополита Кам’янець-Подільського та Городоцького Феодора, подякував головним організаторам й усім, хто долучився до підготовки концерту: учням та вчителям воскресних шкіл, батькам. Висловив вдячність також усім священикам, які сприяють формуванню й розвитку воскресних шкіл на приходах. Отець Віктор зазначив, що захід має велику мету: чисті дитячі душі допомагають нам, дорослим, відчути повноту Пасхального торжества й радості, якими має бути переповнена людська душа.

Зі словами вдячності до організаторів та святковими привітаннями до присутніх звернувся секретар міської ради Дмитро Сергійович Васильянов, який також був приємно вражений дитячою творчістю, та запросив ще раз радісними оплесками відзначити наших дітей.

Висловлюємо велику щиру подяку усім вчителям та учням воскресних шкіл за натхненну працю, сумлінну підготовку до заходу та за світлі емоції, які вдалося подарувати усім присутнім. Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Хай ці сокровенні слова щомиті лунають у наших душах і серцях та нагадують нам про Господню безмежну любов і милосердя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *