На Хмельниччині парафія УПЦ повернулася до богослужбового життя у храмі, який раніше незаконно опечатали

22 травня 2022 року відновилися богослужіння в Успенському храмі села Михайлівка Хмельницької області, який раніше незаконно опечатали.

Напередодні правозахисниця Вікторія Кохановська зірвала незаконні печатки із дверей церкви. Відеозвіт своїх дій вона опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Наступного дня юрист опублікувала відео з храму, де відбулося богослужіння, й написала: «Храм з якого ще вчора зривала наклейки з дверей, так званих патріотів. Верховенство права та законодавства України! Особисто від себе дякуємо правоохоронним органам, які належним чином виконували свої обов’язки щодо забезпечення охорони громадського порядку».

В опублікованому відеозверненні парафіяни храму повідомили, що їхній настоятель отець Андрій благословив з першого дня війни щодня молитися за мир та українських воїнів, імена яких подавали до храму усі мешканці Михайлівки, навколишніх сіл та Хмельницького. У переліку близько 500 імен. Віруючі розповіли, що багато їх рідних та близьких воюють на фронті.

 

https://raskolam.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *