Ми зробили все, щоби вся повнота УПЦ збереглася в єдності, – митрополит Климент

10 червня 2022Собор знайшов можливість так сформулювати свої рішення, щоби вся повнота Української Православної Церкви збереглася в єдності. УПЦ зробила все, щоб ніхто не міг звинуватити її у розколі.

Про це сказав голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ митрополит Ніжинський та Прилуцький Климент в інтерв’ю «Klymenko Time», коментуючи рішення Собору УПЦ від 27 травня.

Він зазначив, що Церква не орієнтується на те, як її сприйме зовнішній світ: «Більше чи менше любитимуть нас після цього – це не той фактор, який впливає на прийняття рішень Церкви. Рішення, які приймає Церква, передусім спрямовані життя всередині Неї. Собор знайшов можливість так сформулювати свої рішення, щоби вся повнота Української Православної Церкви збереглася в єдності. Зовнішні фактори при цьому дуже різні і подекуди діаметрально протилежні, які в одних регіонах мають вплив на Церкву, в інших – інше».

«Українська Православна Церква зробила все, щоб ніхто не міг звинуватити її у розколі. Усі рішення були дуже серйозними», – додав він.

https://raskolam.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *