Храм святого рівноапостольного князя Володимира

Храм святого рівноапостольного князя Володимира розташований по вулиці Князя Володимира, 16А (селище цукрового заводу).

Богослужіння звершуються починаючи з Різдва Христового 1997 року. Першим настоятелем храму було призначено священика Володимира Білика. З 1997 року по 2009 рік Богослужіння звершувались у тимчасовому храмі, що знаходився по вул. Ценського, 3.

2 червня 1998 року відбулося освячення Його Високопреосвященством Високопреосвященнішим Феодором Митрополитом Кам’янець-Подільським і Городоцьким  наріжного каменя під будівництво храму на честь святого рівноапостольного князя Володимира. З 1997 року по 2007 рік послух настоятеля храму ніс священик Андрій Заєць.

Сьогодні, починаючи з 1 липня 2007 року, служіння настоятеля храму звершує священик Михаїл Драпака.  19 травня 2009 року храм на честь святого рівноапостольного князя Володимира був увінчаний двома накупольними хрестами. Чин освячення хрестів для новозбудованого храму звершив правлячий архієрей нашої єпархії Митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький  Феодор. Велика кількість людей та духовенства міста стали свідками величного чину освячення хреста, після якого Митрополит Феодор звернувся до присутніх з повчальним словом, в якому, зокрема, підкреслив, що та праця, яку ми докладаємо, щоб збудувати храм кам’яний, є маленькою часткою того величезного подвижницького шляху, яким належить пройти кожному з нас, щоб збудувати храми своїх душ. „Звичайно, роботи ще багато, – зазначив архієрей, – але сьогоднішня подія, з поміччю Божою, наблизила до нас освячення самого храму”.

26 листопада 2009 року відбулася ще одна важлива подія – перехід з тимчасового храму до новозбудованого і перше Богослужіння, яке у співслужінні з священиками нашого міста очолив Митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький  Феодор.

Сьогодні поступово здійснюється внутрішнє оздоблення храму. Після того, як були завершені роботи з встановлення іконостасу та розпису вівтаря, ведуться роботи в середній частині храму та притворі з встановлення кіотів та панелей. Крім того, протягом декількох останніх років, постійно здійснюється золоте шиття, яке прикрашає предмети церковного вжитку: плащаницю, хоругви, покровці, пелени, закладки для Євангелія та інше. З милості Божої, завдячуючи молитвам правлячого архієрея Владики Феодора, постійні жертводавці – парафіяни храму та інші небайдужі люди, які не залишились осторонь будівництва Свято-Володимирського храму своєю працею та активною участю у церковному житті наближають і надзвичайно важливу подію для нашої парафії – освячення храму.