Керуючий справами УПЦ: Гріх є головною причиною поділів

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній у Неділю про сліпого говорить про важливість духовного зцілення та повернення первозданної цілісності людського єства.

Єдиною причиною всіх розколів та поділів є гріх. Про це сказав керуючий справами УПЦ Митрополит Бориспільський та Броварський Антоній на проповіді за Божественною літургією у Неділю 5-ту після Великодня.

Владика Антоній, говорячи про зцілення сліпонародженого, пояснює важливий момент, без якого неможливо отримати здоров’я – ні тілесне, ні душевне.

«Потрібно замислитися над словом “зцілення”: стати цілим. Не просто отримати здоров’я, яке нам потрібне, але отримати зцілення природи духовної та тілесної. Людина цілісна за своєю природою, але гріх поділяє кожного з нас на тіло та душу, думки та свободу. Гріх розриває людину і всередині, і в людському суспільстві», – каже митрополит Антоній.

Владика зазначив, що окрім гріха, безумовно, є ще й безліч інших причин, через які люди розділяються у сім’ях, у суспільстві, у країні.

«Але головна причина – у гріху, у тому, що людина не цурається гріха, не хоче жити без гріха. А гріх вже обрамляється у різні личинки – гарні, приємні, дуже чутливі до нашого життя», – зазначив ієрарх УПЦ.

Митрополит Антоній додав, що коли людина молиться за зцілення – як душевне, так і тілесне, вона насамперед має боротися з гріхом.

Митрополит Бориспільський та Броварський Антоній. Фото: сторінка митрополита Антонія у Facebook

СПЖ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *