Богослужіння в День свята Різдва Предтечі Господнього Іоанна

24 червня / 7 липня Православна Церква святкує Різдво одного з найбільших пророків – Іоанна Предтечі, а також пам’ять мчч. семи братів: Орентія, Фарнакія, Ероса, Фірмоса, Фірмина, Киріака та Лонгина (IV), прп. Антонія Димського (близько 1224), правв. отроків Якова та Іоанна Менюзьких (1566–1569), Писарівської ікони Божої Матері (XVIII).

Цього дня святкову Божественну літургію у кафедральному соборі на честь святого благовірного князя Олександра Невського очолив ключар храму протоієрей Тарасій Забудько. Йому співслужили клірики собору.

Після Євангельського читання, що належить цьому церковному дню, (Рим., 112 зач., XIII, 12 – XIV, 4. Лк., 1 зач., I, 1-25, 57-68, 76, 80) протоієрей Тарасій Забудько звернувся зі словом проповіді до вірян. Розповівши присутнім історію життя подружжя праведних Захарії та Єлисавети й про подію народження пророка Іоанна, священник звернув увагу вірян на велику роль благочестивого життя батьків у справі виховання дітей, а також на те, якою повинна бути наша довіра Богу.

Під час Богослужіння священники разом із вірянами молилися за мир на українській землі, за збереження церковної єдності, за позбавлення від ворога; за те, щоб Господь зглянувся на наш народ й зберіг і допоміг усім.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *