Зустріч вчителів воскресних шкіл з Архіпастирем

17.10.2018 р. в актовій залі кафедрального собору на честь святого благовірного князя Олександра Невського відбувся вечір-зустріч вчителів воскресних шкіл з митрополитом Кам’янець-Подільським і Городоцьким Феодором.

Добре розуміючи, що живе спілкування з Архієреєм надасть усім наснаги та поглибить знання у духовному вихованні дітей, директор воскресної школи, що діє при кафедральному соборі, ієрей Вадим Гаджаман, висловлюючи побажання педагогів, запросив Архіпастиря для духовної бесіди.

Специфічність воскресної школи та спрямованість її дій на духовний розвиток дітей різних вікових категорій спричинили цілу низку різноманітних питань, які вимагали зважених та аргументованих відповідей. Адже всім зрозуміло, що головним у православному вихованні є не тільки те, щоб діти засвоїли церковні правила та події, а те, щоб вони навчилися їх аналізувати та сповідувати своїми вчинками та життям, щоб вони не виросли формалістами, а завжди були в церковній єдності з Господом, але ­– кожен зі своєю індивідуальністю, своїм характером.

Відповідаючи на запитання, митрополит Феодор порадив вчителям вкорінювати в душах дітей духовні цінності, розглядаючи приклади життя святих, виховувати живу віру в Живого Бога, терпінням, любов’ю, підтримкою розвивати в дітях практичні навички, працювати з батьками, звертаючи увагу на сімейні духовні цінності.

Відповівши на численні питання, Архієрей побажав усім з любов’ю, благоговінням і великим терпінням виховувати підростаюче покоління християн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *