Збір підписів проти абортів триває

27 березня 2017 року у Верховній Раді зареєстрований проект закону, що пропонує внести зміни в ч. 6 ст. 281 діючого Цивільного Кодексу України в ст. 50 Закону України “Про основи законодавства України про охорону здоров’я” і в ч. 1. ст. 134 Кримінального Кодексу України, розглядається скасування норми Цивільного кодексу України про те, що штучне переривання вагітності до 12 тижнів може здійснюватися за бажанням жінки.

Згідно з вченням Церкви, аборт, оскільки перериває самостійне життя, визнається вбивством.

А та людина, яка навмисне згубила в утробі плід, підлягає осудженню як за вбивство (Правила Святих Отців. Святий Василій Великий. Перше канонічне послання. Правило 2). Ті ж, хто дають лікарські засоби для виверження зачатого в утробі, є вбивцями так само, як і ті, хто приймають ці дітозгубні отрути (Правила Святих Отців. Святий Василій Великий. Перше канонічне послання. Правило 8).

Православна Церква оголосила збір підписів в усіх єпархіях, в усіх приходах. Бажаючі припинити масове вбивство ненароджених дітей можуть підписатися за внесення змін в Законі України. Збір підписів триває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *