Завершився паломницький хресний хід до Почаєва

25 серпня 2019 року близько 15.00 у стінах Свято-Успенської Почаївської лаври завершився багатотисячний паломницький хресний хід, що вирушив із Кам’янця-Подільського 19 серпня, на свято Преображення.

Позаду – сім виснажливих днів сурового випробування терпіння, віри й надії. Всі, хто пройшов цей шлях, отримали неоціненні уроки самопізнання та прикладів безкорисливої любові та піклування про ближніх.

Цього року хресний хід супроводжували на деяких ділянках маршруту архієреї: митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент й архієпископ Шумський Іов.

Біля центральних воріт монастиря паломників зустрічав намісник Лаври митрополит Володимир (Мороз) із представниками братії монастиря. Його вітальне слово до прочан не залишило нікого байдужим і пасхальні слова “Христос Воскрес!” знайшли відгук у кожному православному серці.

З відрадою та втіхою констатуємо, що Церква зараз, у теперешні нелегкі часи, як завжди допомагає людям згуртуватися навколо православних цінностей, високих ідей і не тільки зберегти людськість, а й прагнути та досягати духовних висот.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *