Відбувся новий набір до Кам’янець-Подільської іконописної школи

29-30 серпня у Кам’янець-Подільській іконописній школі, що діє при кафедральному соборі на честь святого благовірного князя Олександра Невського, відбулися вступні іспити, після яких було зараховано дев’ять нових учнів.

Традиційно екзаменаційна кампанія ропочалася молебнем “На початок усякої доброї справи”, що  звершувався у церкві святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії храмового комплексу кафедрального собору.

Вступники писали твір-експромт, сдали практичний екзамен з іконопису, а також усний екзамен, що містив перевірку знань з Біблійної історії, історії Церкви та основних молитов. Цього року ті, хто виявив бажання вступати до школи, також демонстрували свої навички з читання Псалтиря церковно-слов’янською мовою.

Екзаменаційна комісія, яку очолив митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, постановила: прийняти до першого класу іконописної школи 7 учнів, до другого – 1 та одного учня – до третього класу. Іншим п’яти вступникам було запропоновано краще підготуватися та спробувати свої сили наступного року.

Після завершення екзаменів директор іконописної школи ієрей Вадим Гаджаман виголосив список нових учнів Кам’янець-Подільської іконописної школи та побажав їм успіхів у новому навчальному році, заняття якого розпочнуться з 16 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *