Завершення православного хресного ходу до Свято-Успенської Почаївської лаври (2018 рік)

25 серпня 2018 року завершився місіонерсько-паломницький православний хресний хід, що вирушив 19. 08. 2018 року з міста Кам’янця-Подільського до Свято-Успенської Почаївської лаври. Позаду 6 днів і понад 250 км виснажливої, але благодатної подорожі. Кожен, хто взяв участь у цьому паломництві, відзначив зміни у своєму духовному житті та з Божою допомогою почав планувати його надалі.

У декількох кілометрах від Лаври на чолі з митрополитом Тернопільським і Кременецьким Сергієм та митрополитом Кам’янець-Подільським і Городоцьким Феодором був відслужений подячний молебен Всемилостивому Богу та Його Пречистій Матері – Пресвятій Богородиці.

О 13:45 святковим дзвоном колону паломників гостинно зустріли монахи Свято-Успенської Почаївської лаври на чолі з намісником митрополитом Володимиром. Після вітального слова та окроплення всіх святою водою прочани пішли вклонитися Лаврським святиням.

«Господи помилуй! Пресвятая Богородице, спаси нас!» – ще довго лунатиме у душах всіх хрестоходівців упродовж всього року до наступного паломництва.

Використані фото з сайту СПЖ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *