Відбувся Різдвяний благодійний концерт

28/10 січня у міському домі культури відбувся Різдвяний концерт – щорічна благодійна акція, в якій беруть участь церковні хори та вихованці недільних шкіл Кам’янець-Подільської та Городоцької єпархії.

“І знову світ святкує Різдво Христове. Більше двох тисячоліть назад спалахнула в небі Вифлеємська зоря, що віщувала про прихід у світ Любові, Чистоти, Віри й Надії. Вона сповістила людству про народження Спасителя світу…” – цими словами розпочався святковий концерт, присвячений події Різдва Христового. Священники єпархії, учні воскресних шкіл зі своїми вихователями, церковні хори долучились до підготовки концертних номерів. Учасники приємно вразили глядацьку аудиторію різноманітністю своїх виступів, адже представили і театралізовані дійства та композиції, і танцювальні постановки, і колядки, і пісні на Різдвяну тематику.

Благословення від владики Феодора та слова вітання передав присутнім настоятель міського храму на честь Різдва Христового  протоієрей Володимир Лисевич. Вітання від імені міської адміністрації виголосив Дмитро Сергійович Васильянов.

Зворушливо-тепла атмосфера у залі вкотре засвідчила те, що ми єдині у своїй вірі, своїй любові до Бога та до ближніх, а також те, що всі ми однаково радісно й трепетно зустрічаємо незбагненну подію Народження у світ Христа.

Концерт було заявлено як благодійний, оскільки він став завершальним етапом збору коштів на лікування онкохворих дітей. Сердечно дякуємо всім, хто долучився до цієї важливої справи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *