Урочисті святкування

Цього року 28 липня, в День пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, Свята Православна Церква відзначає 1030-річчя Хрещення Русі та 1000-річчя руського монашества на Святій горі Афон.

Кульмінацією святкувань цього дня стали Божественні Літургії, під час яких молилися всі православні нашої країни. Літургія – одна з головних подій в житті кожного християнина. Це Богослужіння об’єднує не тільки всіх вірян, але всю Церкву Земну з Церквою Небесною.

В День Хрещення Русі в Києво-Печерській Лаврі відбулась святкова Божественна Літургія. Її очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженнійший Митрополит Онуфрій у співслужінні сонму архієреїв. Всі бажаючі змогли стати причасниками Святих Христових Тайн.

Приходи нашої Кам’янець-Подільської Єпархії також молитовно вшанували цей день. У кафедральному соборі святого благовірного князя Олександра Невського також відбулася святкова Божественна літургія та молебень рівноапостольнаму князю Володимиру. Цей радісний день був вшанований о 12 годині традиційним святковим 15-хвилинним дзвоном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *