У Кам’янець-Подільській іконописній школі пройшли вступні іспити

29 серпня 2018 року в Кам’янець-Подільській іконописній школі розпочалися вступні іспити. Протоієрей Олександр Дудар відслужив для вступників урочистий молебень “На початок доброго діла”. Після загальної молитви розпочалися іспити: написання твору-експромту та демонстрування практичних знань із спецпредмету.

30 серпня, в день пам’яті преподобного Аліпія, іконописця Печерського, учні всіх класів школи та абітурієнти зібралися у храмі святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії на загальний молебень.

У цей же день відбувся усний іспит, метою якого була перевірка знань вступників основних молитв та історії Нового Заповіту. Потім за результатами іспитів відбулася співбесіда, яку очолив завідувач іконописної школи ієрей Вадим Гаджаман. До складу екзаменаційної комісії також увійшли: секретар педагогічної ради протоієрей Володимир Лисевич, заступник директора з навчально-методичної роботи ієрей Дмитро Наумов та викладачі фахових дисциплін.
За результатами вступної кампанії 2018 року до 1-го класу іконописної школи приймальна комісія зарахувала вісім абітурієнтів, двох – до 2-го та одного вступника – до 3-го класу.

14 вересня в Кам’янець-Подільській іконописній школі розпочнеться новий навчальний рік ще з дванадцятьма новими майбутніми іконописцями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *