Традиційний архіпастирський візит у Свято-Покровський храм

7 липня 2019 року, в день, коли Свята Православна Церква святкує Різдво Пророка й Предтечі Господнього Іоанна, митрополит Феодор здійснив традиційний архіпастирський візит до храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці.

Настоятель храму протоієрей Віктор Гаджула, гості-священники на чолі з Архіпастирем звершили святкову Божественну літургію, яка впродовж багатьох років урочисто відбувається в цьому храмі в зв’язку з тим, що сам храм на честь Святого Іоанна Предтечі Господнього у 30-х роках минулого сторіччя був закритий і  зруйнований. Прихід репресованого храму злився з приходом єдиної церкви, що вціліла від наруги безбожної влади, –  церкви на честь Покрови Божої Матері. Тому  пізніше Свято-Покровський храм вже святкував престольні свята двох храмів: свого та зруйнованого Предтеченського.
По-святковому зустрічали Архієрея прихожани та настоятель храму. У вітальному слові до Архіпастиря протоієрей Віктор, згадавши передумови пришестя у світ Господа Іісуса Христа та необхідність проповіді Предтечі Господнього Іоанна, запросив усіх до святкової соборної молитви.
Митрополит Феодор після Євангельського читання звернувся зі словом проповіді до прихожан і гостей-богомольців.
Завершилося Богослужіння святковим хресним ходом і благословенням Архіпастиря усіх бажаючих вірян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *