Святкування Введення у храм Пресвятої Богородиці

21/4 грудня у кафедральному соборі на честь святого благовірного князя Олександра Невського урочисто вшанували біблійну подію, що сталася більше двох тисяч років тому – праведні Іоаким і Анна в літньому віці, виконуючи обітницю, віддають у храм на служіння Богові свою трирічну Дочку –  Пречисту Діву Марію.

Православна Церква, вшановуючи промислительні події в справі нашого спасіння, називає це велике двунадесяте свято Введенням у храм Пресвятої Богородиці.

Цього дня в кафедральному соборі відбулася святкова Божественна літургія, яку очолив митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор.

На початку Богослужіння з вітальним словом до Архієрея звернувся клірик кафедрального собору протоієрей Андрій Сосюк.

У святковій проповіді, що прозвучала після Євангельського читання, митрополит Феодор  розповів історію свята Введення у храм Пресвятої Діви Марії, а також звернув увагу присутніх на умови й правила, за яких вірянин отримує Божественну благодать та наголосив на великій ролі в житті християнина храму, що належить до істинної благодатної Церкви.

Після завершення Божественної літургії та Чину славлення Пречистої Діви Марії митроплит Феодор привітав усіх зі святом, причасників — із прийняттям Божественних Тайн, а також нагадав про те, що тривають святі дні Різдвяного посту, дотримання якого та участь у таїнстві Причастя Святих Христових Таїн є важливою передумовою радісної зустрічі свята Різдва Христового.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *