Святкування різдва святого Предтечі Господнього Іоанна

24 червня/7 липня в день різдва святого славного пророка і Предтечі Господнього Іоанна у кафедральному соборі святого благовірного князя Олександра Невського відбулася святкова Божественна Літургія. Під час Богослужіння клірики собору та народ просили в Бога через Його Предтечу покаяння, міцної віри та стійкості в боротьбі зі спокусами.

Зі словом проповіді до вірян звернувся клірик кафедрального собору ієрей Феодор Кулініч. Він розповів присутнім історію народження Предтечі Господнього Іоанна та звернув увагу всіх на два основних моменти, які святий Іоанн мав донести людям.

По-перше, це була вказівка людству на пришестя в світ давно очікуваного Месії – Спасителя світу – Господа Іісуса Христа. Другий момент – це покаяння, без якого не можливо наблизитися до Царства Небесного. Проповідник наголосив на тому, що християни повинні не просто вірити, адже, як каже святий Апостол: “І біси вірують і тремтять”, а, керуючись словами святого Іоанна Златоустого: “Коли ти довіряєш Богу, ти нічого не боїшся” повинні цілковито довіряти всі справи та все своє життя Богу. Християни необхідно пам’ятати, що покаяння – це неодноразова дія, а боротьба упродовж всього життя, вінцем якого має бути очищення серця, бо тільки чисті серцем побачать Бога. “Тому, – побажав ієрей Феодор, – будемо у всіх наших негараздах довіряти Премудрому Богу, щиро каятися, щоб увійти в Царство Небесне, до якого кличе нас Господь Іісус Христос”.

Після завершення Літургії відбувся чин Славлення та молебень до святого Предтечі Господнього Іоанна.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *