Святкове Богослужіння на честь Стрітення Господнього

15 лютого митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор разом із кліром кафедрального собору звершив Богослужіння на честь одного з великих, шанованих Церквою свят – Стрітення Господнього (про іконографію свята читайте тут).

Святковий молебень, на якому за традицією освячуються свічки, передував Літургії. Молебень очолив клірик кафедрального собору протоієрей Андрій Сосюк.

Урочистим словом-вітанням ключар кафедрального собору протоієрей Тарасій Забудько звернувся до Архіпастиря та присутніх вірян.

Після читання святкового Євангельського зачала митрополит Феодор роз’яснив богомольцям суть свята та значущість цієї події для кожного християнина.

Святкове Богослужіня завершилося співом тропаря, кондака та величання свята Стрітення Господнього. Митрополит Феодор привітав усіх вірян зі святом, звернув увагу присутніх на історію його святкування та зауважив, що “тільки смиренне усвідомлення та підтримання в собі образу Божого допомагає людям реалізувати духовний потенціал, який дарував нам Господь, нормально розвиватися, радіти життю й наслідувати життя вічне”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *