Собор трьох святителів: Василія Великого, Григорія Богослова й Іоанна Златоустого

30 січня/12 лютого Православна Церква святкує пам’ять святих вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова й Іоанна Златоустого.

У кафедральному соборі на честь святого благовірного князя Олександра Невського цього дня відбулася святкова Божественна літургія, яку очолив митрополит Кам`янець-Подільський і Городоцький Феодор.

З повчальним словом до пастви звернувся клірик собору протоієрей Андрій Сосюк. Священник, розповідаючи про вселенських учителів-святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого, зауважив, що люди сьогодення для покращення стосунків один із одним, у родинах, у суспільстві в особі цих святих мають чудові приклади для наслідування, великих молитвеників і помічників.

Після Чину славлення вселенських учителів митрополит Феодор привітав усіх присутніх зі святом та вказав на неминущу цінність їхнього  духоного досвіду, відзначивши поряд із глибиною віри дівство й чистоту як одні з головних чеснот, завдяки яким вірні досягають висот Богопізнання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *