Школа сімейного життя

При кафедральному соборі на честь святого благовірного князя Олександра Невського щопонеділка о 17:00 проводяться лекції для тих, хто хоче вступити в подружнє життя.

Церква дивиться на шлюб як на велике таїнство, таїнство, під час якого двоє – чоловік і жінка – стають одним цілим і отримують благословіння Боже на народження дітей. Таїнство вінчання не тільки пов’язує чоловіка і жінку певними обітницями, але й освячує їхню сім’ю та подальше життя. Іісус Христос сказав, що те, що Бог з’єднав, людина не повинна роз’єднувати. Однак, на жаль, в наш час кількість розлучень дуже велика. Згідно останніх статистичних даних, Україна займає одне з перших місць у Європі за кількістю розлучень.

Що є причиною цього? Звичайно, в першу чергу, гріх. Молоді люди ще перед тим, як повінчатися, часто вже живуть як чоловік і жінка. Не маючи ніяких моральних стримуючих норм і починаючи своє життя з гріху, звичайно, важко сподіватися, що воно й надалі буде щасливим.

Друга причина – незнання елементарних норм духовного життя, нерозуміння важливості і значення Таїнств Церкви, і в першу чергу, – Таїнства вінчання.

Третя причина – егоїзм, самозакоханість, страх перед відповідальністю.

Як запобігти розлученню? З чого починати сімейне життя? Як уникати конфліктів і сімейних негараздів? Для чого вінчатися і що таке Таїство вінчання? – на всі ці та інші питання під час своїх лекцій для молодих пар (сімейних або тих, хто готується створити сім’ю) відповідає протоієрей Андрій Сосюк.

За більш детальною інформацією, а також з приводу питань про графік проведення лекцій, прохання звертатись за телефоном (097) 900-63-19, прот. Андрій Сосюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *