Різдвяний концерт воскресної школи кафедрального собору

13.01.2019 року, в останній день святкування Різдва Христового, після Божественної літургії в храмовому комплексі церкви на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії відбувся традиційний щорічний Різдвяний концерт дитячої воскресної школи, що діє при кафедральному соборі на честь святого благовірного князя Олександра Невського.

Концерт відкрив квартет кліриків кафедрального собору. Протоієрей Андрій Сосюк, ієрей Феодор Кулініч, ієрей Вадим Гаджаман та чтець собору Андрій Олійник виконали тропар свята Різдва Христового, а колядки у їхньому виконанні стали для всіх присутніх справжнім різдвяним дарунком.

Вихованці воскресної школи запропонували для перегляду гостям заходу різдвяне дійство, в якому їхні герої: волхви, пастухи, сніжинки змусили глядачів поринути думкою в глиб віків і пережити велику подію, яка змінила світ – народження Богонемовляти – Господа нашого Іісуса Христа – Спасителя людства.

Учні воскресної школи декламували вірші, співали різдвяні колядки, чим остаточно полонили увагу присутніх у залі й створили для всіх святковий різдвяний настрій.

Протоієрей Андрій Сосюк, ієрей Вадим Гаджаман ще раз привітали всіх із Різдвяними святами та подякували вчителям воскресної школи, учням і батькам за клопітку працю, чудовий концерт і світлі емоції, якими вихованці порадували глядачів.

Спів кондака свята Різдва та роздача подаруночків дітям завершили святкове дійство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *