Різдвяний благодійний концерт

11.01.2019 року в міському будинку культури відбувся традиційний щорічний Різдвяний концерт. Розпочався він виконанням тропаря свята на честь Різдва Христового. Цей величний різдвяний піснеспів та колядку «Ой, не спіть, не спіть» виконав зведений чоловічий хор церков міста Кам’янця-Подільського під керівництвом регента Георгіївського собору Олександра Андруховського.

В програмі концерту прозвучали різдвяні православні піснеспіви та колядки у виконанні церковних хорових колективів міста Кам’янця-Подільського.

Особливим дарунком для глядачів був виступ сім’ї протоієрея Іоанна Батьковця, настоятеля Свято-Миколаївського храму міста Борщова. Всім відомі різдвяні колядки «В темную нічку» та «Радуйся, Діво!» не залишили байдужою жодної православної душі.

Єднання з православними музичними творами залишило в серцях глядачів незабутнє враження. Різдвяна тематика великого розмаїття піснеспівів розкрила серця присутніх до глибинного пережиття великої істини: «Христос народився!». Високі піснеспіви православної гімнографії та прості слова народних колядок ще раз стали яскравим доказом того, що Господь приймає різні дарунки, лише щоб вони йшли від чистих сердець: і славослов’я мудреців, і поклоніння пастухів.

Переповнена глядацька зала та усміхнені обличчя переконливо свідчили, що благодатна звістка, яку несли в світ христослави, досягнула своєї мети. Спів, «що аж бере за душу», як казали присутні, допоміг ще раз пережити цю невимовно-величну для людства подію – радість народження в світ Спасителя людства, радість торжества великої любові та смирення.

Після завершення останнього виступу протоієрей Володимир Лисевич – настоятель храму на честь Різдва Христового – від імені Високопреосвященнішого митрополита Кам’янець-Подільського та Городоцького привітав присутніх зі святом Різдва Христового й побажав усім миру, любові, збереження благодаті різдвяної радості впродовж всього року. Ще він подякував усім організаторам цього свята: вчителям воскресних шкіл, регентам, хоровим колективам і дорослим, і маленьким за їхню працю та той різдвяний настрій, яким вони змогли поділитися з оточуючими та повернути їх до тієї величної святої миті народження Господа Іісуса Христа в світ.

Протоієрей Володимир наголосив на тому, що цей захід був благодійним, і кошти, які були зібрані під час нього, разом із іншими коштами, які збиралися прихожанами церков упродовж Різдвяного посту, будуть передані сім’ям, в яких є важкохворі діти або ті діти, що потребують хірургічного втручання.

До привітань також приєднався секретар міської ради Дмитро Сергійович Васильянов. Він побажав всім мира, добра, злагоди.

Завершилося святкове дійство загальним піднесеним співом слів відомої колядки: «Ой, радуйся, земле, Син Божий народився!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *