Радониця: заупокійні Богослужіння

7 травня, в день свята Радониці, у кафедральному соборі на честь святого благовірного князя Олександра Невського відбулося перше після Великого посту заупокійне Богослужіння.

Божественну літургію та панахиду пасхальним чином очолив митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор. Разом із ним Богослужіння звершували священики кафедрального собору.

Клірик кафедрального собору ієрей Феодор Кулініч у своїй проповіді розповів присутнім про свято Радониці та важливість молитви за померлих.

Свято Радониці було встановлене Православною Церквою для того, щоб християни, святкуючи Христове Воскресіння, змогли розділити пасхальну радість разом із усіма померлими в надії майбутнього блаженного воскресіння. У ці пасхальні дні в церковних піснеспівах Свята Церква підбадьорює та звеселяє нас словами: “Святкуємо смерть смерті, зруйнування пекла, іншого життя початок”. “Господь дарував нам життя вічне та велику милість”, – втішає своїх вірних чад Мати Церква. Заглибившись в розуміння цих істин, сповнених надії та любові, розуміємо чому цей день є радісним не тільки для живих, але й для померлих, які чекають від нас молитовної пасхальної радості.

Після завершення заупокійних Богослужінь у всіх церквах міста, а також у церкві на честь Воскресіння Христового, що на міському кладовищі, священики Кам’янця-Подільського на чолі з архієреєм, митрополитом Феодором, звершили перед храмом на честь Воскресіння Христового спільну пасхальну панахиду.

Потім, виконуючи прохання вірян, священики молилися на могилах їхніх близьких, несучи світлу пасхальну радість про Христа воскреслого душам померлих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *