Престольне свято у соборі святого великомученика Георгія

6 травня, в День пам’яті святого великомученика Георгія, одноіменний святу собор, що розташований на Польських фільварках, відзначив своє престольне свято.

Святкове Богослужіння очолив митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, йому співслужили священики міста та приходів Кам’янець-Подільської єпархії. Протоієрей Олександр Кунцевич, згадавши подвиг святого великомученика Георгія, привітав Архієрея та усіх присутніх зі святом.

З початку існування новоствореної Кам’янець-Подільської єпархії цей собор був кафедральним, багато священиків і вірян починали там своє церковне служіння й вважають його колискою своєї духовності. Тому це свято зібрало велику кількість богомольців, які прагнули в такий спосіб виразити свою любов до святого великомученика Георгія та відчути радість спільної молитви.

Після читання святкового Євангельського зачала митрополит Феодор звернувся з проповіддю до вірян.

Святкова Божественна літургія завершилася Чином славлення святого великомученика Георгія, митрополит Феодор прочитав молитву до Святого та додав усім радості, окропивши присутніх святою водою.

Наостанок протоієрей Олександр Кунцевич подякував усім, хто прийшов молитовно вшанувати Святого великомученика: Архієреєві, священикам, прихожанам і всім богомольцям, які прийшли на це свято.

Митрополит Феодор також висловив усім подяку, ще раз привітав усіх зі святом, окремо – прихожан Свято-Георгіївського собору.

Після поклоніння Хресту всі бажаючі могли взяти благословення в Архіпастиря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *