Престольне свято у храмі на честь святого рівноапостольного князя Володимира

Селище Цукрового заводу у Кам’янці-Подільському має свою святиню – новозбудований ошатний храм на честь святого рівноапостольного князя Володимира. 28 липня прихожани храму радо зустрічали численних гостей, які прибули з метою разом вшанувати пам’ять покровителя цього храму – Великого князя Володимира – Хрестителя Русі.

Настоятель храму протоієрей Михаїл привітав усіх присутніх з великим святом не тільки їхнього приходу, але й усієї Церкви. Він звернув увагу богомольців на те, що християнське життя в усі часи вимагає мужності, сили духу та великої праці над собою. Пастир нагадав вірянам, що Церковні Таїнства, в яких Господь подає віруючим Свою Благодать, є основною життєдайною силою, яка вдосконалює та зміцнює душу християнина.

Після завершення Божественної Літургії відбувся святковий хресний хід. Гість свята – ієрей Адріан Білецький – настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці в селі Голосків розповів усім присутнім про молебень на Володимирській гірці та Великий Хресний Хід, учасником якого він був. “Радість, сила молитви та віра багатьох тисяч вірян – ось що характеризує цей хресний хід”, – ділився враженнями священик. “Ми є свідками неодноразових підтверджень слів Господа: “Не бійся, мале стадо” та слів святого благовірного князя Олександра Невського: “Не в силі Бог, а в правді”. Тому будемо дорожити нашою вірою та зміцнювати її в собі”, – побажав він усім присутнім вірянам.

Після Богослужіння настоятель подякував усім за молитву та запропонував благодійний святковий обід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *