Престольне свято церкви на честь Успіння Пресвятої Богородиці

28 серпня – день Успіння Пресвятої Богородиці, престольне свято Успенської церкви, що розташовується в районі “Старе місто”. Цей храм має непросту баготовікову історію. Він пережив часи запустіння, перебудови, належав іновірцям, проте сьогодні в ньому, як і багато років тому, відбуваються православні Богослужіння. Ось і в цей святковий для всіх день Свято-Успенська церква зібрала велику кількість богомольців. Прихожани й гості прийшли вшанувати пам’ять Преблагословенної Діви Богородиці та помолитися в церкві, що присвячена славному Її Успінню.

Після читання святкового Євангельського уривку настоятель храму протоієрей Олександр Сірий звернувся зі словом проповіді до пастви. Він пояснив сутність свята, а також пригадав богомольцям ті великі милості й щедроти, які отримує постійно рід людський від Божої Матері – нашої Милосердної Заступниці. “День Успіння Божої Матері – це не день суму й печалі, – розповідав отець протоієрей, – а день радості, тому що Матір Божа не померла, а була взята на небо Своїм Сином і Богом нашим. Вона стала ближче до нас, ніж у часи Свого земного життя, й кожен, хто звертається до Неї з молитовним проханням буде почутий”. На завершення настоятель церкви побажав усім присутнім милості, заступництва та щедрот від Цариці Неба та землі – Преславної Преблагословенної Діви Богородиці.

Після завершення Божественної літургії відбувся святковий молебень до Божої Матері. Наприкінці всі бажаючі були окроплені святою водою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *