Престольне свято храму на честь Почаївської ікони Божої Матері

5 серпня православні християни вшановують чудотворний Почаївський образ Пресвятої Богородиці. Понад 400 років ця ікона дарує християнам по вірі їхній благодать Божу, і кожному, хто звертається з щирою вірою та молитвою, подає допомогу та зцілення.

Багаторічною православною традицією став хресний хід, який звершують віряни різних міст України до Почаївської Свято-Успенської Лаври, щоб поклонитися чудотворному образу Богородиці. З нашого рідного міста Кам’янця-Подільського православні вирушають 19 серпня, а прибувають до Лаври на свято Успіння Божої Матері.

У день вшанування Почаївської ікони Божої Матері в усіх православних церквах міста після Святої Божественної Літургії парафіяни разом зі священством звершили молебень Божій Матері перед іконою Її Почаївською.

На території житлового комплексу «Нова Будова» милістю Божою та предстательством Богородиці зведений новий прекрасний храм на честь Почаївської ікони Божої Матері. У день престольного свята протоієрей Володимир Лисевич звершив водосвятний молебень. Під час проповіді священик наголосив на тому, що «Упродовж декількох сотень років люди молитовно звертаються до чудотворної Почаївської ікони Божої Матері. Народ звертається до своєї Заступниці, Цілительки з різними проханнями, але ці прохання приємні Божій Матері, якщо вони пов’язані зі справами віри, любові та добра. Яскравим підтвердженням великої благодаті, якою обдаровує Богородиця всіх, хто з надією звертається до неї, є багаточисленні хресні ходи, які вже багато років пов’язують Почаївську лавру із нашою єпархією. Почаївська ікона – це світило Божественної благодаті, яке світить для людей, які шукають Бога. Ми маємо перейняти ту віру, любов і смирення, які мала Пресвята Богородиця, для унаслідування Царства Небесного. Зведення нашого храму також є одним із дій Промислу Божого та чудес Божої Матері».

Ми віримо, що на цьому особливому місці не перестануть підноситися теплі молитви перед цією чудотворною іконою, і як завжди, Божа Матір буде являти людям Свою милість, духовну втіху і чудеса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *