Престольне свято лікарняного храму на честь ікони Божої Матері “Живоносне Джерело”

У лікарняному храмі (вул. Матросова, терапія, 3-й поверх) день вшанування ікони Божої Матері “Живоносне Джерело” – престольне свято.

Настоятель храму на честь Різдва Христового протоієрей Володимир Лисевич вже який рік поспіль несе послух лікарняного священика та настоятеля лікарняного храму на честь ікони Божої Матері “Живоносне Джерело”.

Ця церква вже довгий час є тим цілющим джерелом, до якого приходять духовно спраглі, немічні, хворі люди та отримують очищення гріховних ран, омиття душевної скверни та освячення душ і просвітлення сердець.

Свято зібрало і лікарів, і хворих, і всіх, хто мали бажання вшанувати Пречисту Царицю Богородицю, – ріку, що подає струмені Божественної благодаті для зцілення душ і тілес людських.

3 травня святкову Божественну літургію очолив клірик собору на честь святого великомученика Георгія Побідоносця протоієрей Олександр Кунцевич, йому співслужив настоятель храму – протоієрей Володимир Лисевич. На святковому Богослужінні також був присутній настоятель храму на честь святого рівноапостольного князя Володимира протоієрей Михаїл Драпака.

Перед святою Літургією протоієрей Володимир на честь свята звершив водосвятний молебень.

Наприкінці Богослужіння протоієрей Олександр Кунцевич, звертаючись із проповіддю до вірян, наголосив на тому, що два слова: ” Христос Воскрес!” змінили та продовжують змінювати весь світ. І цим словам не змогли протистояти ні книжники, ні фарисеї, ні гонителі, ні язичники перших віків, ні безбожники ХХ сторіччя. Протоієрей Олександр коротко розповів історію образу “Живоносне Джерело” та поділився спогадами паломницької поїздки до Стамбулу (в минулому – Константинополь) і відвідин храму, під яким знаходиться те саме Живоносне джерело, яке ще в давнину благословила Сама Матір Божа. Отець протоієрей розповів про чудеса, які відбувалися на Живоносному джерелі, та існуванню якого не завадили ні людська злоба, ні мстиві наміри єретиків. Торкнувшись змісту святкового Євангельського уривку, протоієрей Олександр закінчив проповідь всеперемагаючим вигуком: “Христос Воскрес!” “Воістину Воскрес!” – відповіли присутні.

Настоятель храму протоієрей Володимир подякував гостям-священикам, а також усім присутнім за святі молитви та ще раз привітав усіх з подвійним святом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *