Престольне свято храму Різдва Христового

7 січня парафіян церкви Різдва Христового об’єднало подвійне свято – радісний День народження Спасителя світу та престольне свято рідного храму.

У цей день відбулась урочиста Божественна літургія.

Під час проповіді настоятель храму – протоієрей Володимир Лисевич прочитав Різдвяне привітання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія, також звернув увагу всіх присутніх на духовній суті свята Різдва Христового. Отець Володимир наголосив на тому, що у цей торжественний день ми радіємо народженню Господа, Який з’являється у світ Богонемовлям, ставши справжнім Світлом і Спасінням людства. Бог стає людиною, щоб людина стала Богом. Отець Володимир зазначив, що імениннику в день народження прийнято нести щось у дарунок. Ми ж у свято Різдва Христового маємо подарувати Богомладенцю своє чисте серце, без ненависті, злоби, жорстокості, адже своїми гріхами ображаємо Його.

У кінці проповіді священик привітав присутніх зі святом, подякував за щирі молитви, побажав усім духовної радості, адже ця радість знищує зло, сум, печаль, ненависть, лише з радістю ми маємо прославляти народження Спасителя усього світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *