Престольне свято храму на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії

17/30 вересня клірики кафедрального собору, прихожани, гості-священники та богомольці молитовно  вшанували пам’ять святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії, що є Небесними покровительками церкви, з якої почалася історія храму на честь святого благовірного князя Олександра Невського. Саме цей храм після будівельного вагончика став притулком молодій православній спільноті людей, що вподальшому почала розбудову головного храму міста – кафедрального собору.

Прихожани вірять, що саме віра, надія, любов і премудрість Божа допомогли їм у звершенні цієї важливої справи.

І в наш час віряни молитовно звертаються до святих мучениць, тезоіменних головним християнським чеснотам, прохаючи, щоб Господь не залишав Своїх вірних чад милостями та щедротами.

Тому святкова всеношна та Божественна літургія зібрала не тільки прихожан, а й священників і богомольців із різних приходів, що прийшли вшанувати подвиг святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії.

Після святкового Євангельського читання до вірян зі словом проповіді звернувся настоятель Хрестовоздвиженського храму села Супруньківці протоієрей Ілля Анфьоров.

Після завершення Божественної літургії ключар кафедрального собору на честь святого благовірного князя Олександра Невського протоієрей Тарасій Забудько привітав усіх присутніх зі святом і нагадав, яка велика кількість людей отримала духовну користь у цьому храмі та поділився деякими роздумами з приводу трактування слова “гість”, подякувавши гостям свята за розділену молитовну радість.

 

Рекомендовано для читання: 

Об избрании королевы красоты (Свт. Николай Велимирович)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *