Престольне свято храму на честь Казанської ікони Пресвятої Богородиці

21 липня прихожани та гості свята храму на честь Казанської ікони Пресвятої Богородиці з радістю зустрічали митрополита Кам’янець-Подільського та Городоцького Феодора, який очолив престольне свято церкви, що будується на мікрорайоні “Жовтневий”.

Казанський храм замінив собою одноіменний йому кафедральний собор, збудований у 1878 році в старому районі  міста та зруйнований у  30-х роках ХХ сторіччя.

Настоятель храму-іменинника протоієрей Димитрій Московчук звернувся з вітальним словом до Архієрея, зауваживши, що “впродовж 1000-літньої християнської історії нашої землі Матір Божа неодноразово являла  людям милість через Свої чудотворні ікони. Серед них Казанський образ є найбільш відомим. Ці явлення спонукали людей до покаяння, нагадували про те, в кого потрібно шукати заступництва та допомоги. Тому й сьогодні нам необхідно звертатися до Заступниці усердної –  Матері Божої, Яка подасть допомогу всім нужденним”, – зазначив протоієрей Димитрій.

Після Євангельського читання Архіпастир звернувся зі словом проповіді до вірян.

Після завершення святкового Богослужіння митрополит Феодор привітав настоятеля та паству з престольним святом і побажав натхнення та допомоги Божої, відзначивши важкість послуху будівництва храму.

Протоієрей Димитрій подякував Архієрею за святковий візит,  молитовну підтримку та духовну втіху, а також привітав прихожан і гостей зі святом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *