Під покровом святих Петра та Февронії відбулося свято сім’ї

16 вересня в міському будинку культури Кам’янця-Подільського відбувся традиційний концерт, присвячений сім’ї й важливим цінностям, без яких неможливе наше життя: вірності, відданості, повазі одне до одного, любові. Уже багато років поспіль цей чудовий захід об’єднує і дорослих, і зовсім маленьких глядачів, дарує усім неймовірні емоції розчуленості, душевного трепету, сердечного тепла, адже головними учасниками свята є діти, їхня чистота, щирість та простота.

На свято завітали духовенство міста, представники міської влади, громадських організацій, вчителі та учні воскресних шкіл, загальноосвітніх навчальних закладів, батьки.

Перед концертом усі присутні мали змогу подивитися мульмедійну презентацію, в основі якої – розповідь про головні традиційні сімейні цінності.

Захід розпочав чудовий спів вихованців воскресної школи храму на честь Казанської ікони Божої Матері, які виконали тропар святим благовірним князю Петру й княгині Февронії. Далі ведучі концерту нагадали усім, що кожна християнська сім’я є символом Церкви Христової, через яку Він живить голодних, втішає нещасних, приймає мандрівників, піклується про хворих і всіх зігріває Своєю безмежною любов’ю. Розповіли також і про святе подружжя благовірних князя Петра і княгині Февронії, які вважаються покровителями християнського шлюбу. Їхнє життя можна назвати справжнім підручником істинної подружньої любові.

Цьогоріч усі глядачі стали свідками неймовірно чудової історії під назвою «Велика радість», головною героїнею якої стала дівчинка Ганнуся, яка виросла у благочестивій сім’ї, силою своєї віри й любові дівчинка вимолила для нянечки здоров’я й повернення сина із війни. Глядачі разом із Ганнусею дізналися про історію ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість», життєвий шлях Матронушки-Босоніжки, про важливість людської сердечної молитви, Боже милосердя до усіх людей й допомогу Цариці Небесної в життєвих труднощах і негараздах. Цікаву та повчальну історію гармонійно доповнювали дитячі хореографічні, пісенні, театральні композиції вихованців воскресних шкіл нашого міста та району, вони до глибини душі вражали своєю трепетністю, чутливістю, ніжністю та креативністю. Кожен мистецький номер містив у собі велику мораль.

У кінці свята зі словами привітання до усіх присутніх звернувся секретар Кам’янець-Подільської єпархії − протоієрей Олексій Миханчук, який відзначив високий рівень підготовки свята, велике значення заходу для діток і їхніх батьків. Протоієрей Олексій побажав кожній родині міцної віри та істинної любові. Також зі словами вдячності до організаторів й учасників свята звернувся секретар міської ради Васильянов Дмитро Сергійович.

Висловлюємо щиру подяку усім вчителям та учням воскресних шкіл за клопітку працю, сумлінну підготовку до заходу та за світлі емоції, які вдалося подарувати усім присутнім.

На завершення хочемо усім щиро побажати:

Одне одного бережіть у всі часи,
Живіть у злагоді та гармонії.
Нехай буде життя Ваше освячене
Любов’ю святих Петра і Февронії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *