Перша сповідь

03.06.2018 р. Вихованці молодшої та середньої груп Воскресної школи кафедрального собору святого благовірного князя Олександра Невського завершили вивчення 3-и місячного курсу “Моя перша сповідь”. Вчителі Волкович Катерина Андріївна та Цебрик Дарія Василівна підготували 12 дітей, яким виповнилося сім років до першого в їхньому житті таїнства Сповіді. У неділю після таїнства Причастя та після завершення Божественної Літургії вихованці отримали з рук директора Воскресної школи ієрея Вадима Гаджамана пам’ятки та дипломи про цей знаменний для них день.

Дипломи про закінчення курсу “Історія Християнської Церкви” отримали також 10 вихованців старшої групи (вчитель – Макарова Ліна Володимирівна).

Дипломами за сумлінне навчання та відвідування упродовж всього року занять були відзначені діти гуртка “Рукоділля” (вчитель – Потемковська Ксенія Володимирівна). Витвори їхніх рук та фантазії стали подарунками та втіхою до різних свят для батьків, мешканців будинку престарілих, діток з дитячого будинку.

На завершення усі сфотографувалися на загальне фото.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *