Молебень на Володимирській гірці та Хресний Хід з нагоди 1030-ї річниці Хрещення Русі

27 липня 2018 р. з нагоди 1030-ї річниці Хрещення Русі та Дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира в Києві, на Володимирській гірці, відбувся традиційний подячний молебень.

Святковий молебень очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженнійший Митрополит Онуфрій. Йому співслужили: сонм архієреїв і священнослужителів Української Православної Церкви та велика кількість гостей із 13 Помісних Православних Церков із різних частин світу.

На урочистому молебні були великі святині Православ’я: мощі святого рівноапостольного князя Володимира, мощі священномученика Климента, стопа апостола Андрія Первозванного, Зимненська ікона Божої Матері, ікона з часткою мощей преподобного Серафима Саровського, мощі великомученика Георгія Побідоносця (цю святиню привезли афонські монахи на знак єдності між Святою Горою та Києво-Печерською Лаврою).

Після молебню Блаженнійший Митрополит Онуфрій привітав вірян із знаменним днем та побажав усім слідувати святому князю Володимиру: викорінювати в своїх душах злобу, ворожнечу, любити Бога та ближнього. Потім від Володимирської гірки православні Великим (всупереч усім перепонам) Хресним Ходом, який ще раз засвідчив усім єдність та міць Православ’я, рушив вулицями міста до Києво-Печерської Лаври. Після прибуття Хресного Ходу до Лаври святкові Богослужіння продовжились там всеношною, а 28 липня – урочистою Божественною Літургією.

У Хресному Ході за даними Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ прийняли участь близько 250 тис. людей, в тому числі духовенство та миряни нашої єпархії на чолі з Митрополитом Кам’янець-Подільським та Городоцьким Феодором.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *