Кам’янець-Подільська іконописна школа: захист дипломних робіт

26 жовтня 2019 року в Кам’янець-Подільській іконописній школі на честь апостола і євангеліста Луки відбувся прилюдний захист дипломних робіт випускників 2019 року.

До захисту було представлено п’ять робіт: “Образ святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії” (Жураковська Олена), “Образ святих рівноапостольних братів Кирила і Мефодія, вчителів словенських” (Бацман Анастасія), ікона “Святий апостол і євангеліст Лука за написанням образу Богоматері” (Шидловська Катерина), ікона “Запевнення Фоми” (Бойчук Ростислав), ікона “Воскресіння праведного Лазаря” (Гаврильчик Олександр).

Роботу екзаменаційної комісії очолив митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор.

Представляла роботи Шпак Олена Василівна, під керівництвом якої учні працювали над написанням ікон. Дипломники, захищаючи свої роботи, розповідали про сюжети ікон та житія святих, зображених на іконах, про техніку їх виконання, вибір кольорової гами. Також виступили  викладачі –  рецензенти робіт. В обговоренні взяли участь усі присутні. Після короткої перерви екзаменаційна комісія оголосила результати захисту. Чотири роботи було оцінено на “відмінно” та одну на “добре”.

Ахієрей привітав усіх випускників з успішним захистом робіт і подякував їхнім викладачам. А директор школи ієрей Вадим Гаджаман звернувся до всіх зі словами вдячності й запросив на актовий день школи — свято апостола і євангеліста Луки, де має відбутися вручення дипломів випускникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *