Кам’янець-Подільська єпархія святкує День тезоіменитства свого Архіпастиря

11/24 серпня Православна спільнота Кам’янець-Подільської єпархії, вшановуючи пам’ять преподобного Феодора Острозького, вітала свого Архіпастиря з Днем тезоіменитства.

Святкову Всеношну та Божественну літургію очолив митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор. Йому співслужили священники кафедрального собору та гості-священники з інших приходів.

Вранці, перед Божественною літургією, на сходах кафедрального собору учні Воскресної школи вітали митрополита Феодора та гостей-митрополитів із інших єпархій.

На початку Богослужіння, під час зустрічі архієреїв, протоієрей Тарасій Забудько, ключар кафедрального собору, виголосив вітальне слово:

У літургійній молитві Високопреосвященнішому митрополиту Феодору співслужили митрополити чотирьох єпархій Української Православної Церкви:  митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент,  а також гості у священному сані, прихожани та миряни з інших приходів.

За Літургією особливо помолились про припинення епідемії, про лікарів та хворих.

Цього святкового дня зі словом проповіді до присутніх звернувся митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент:

Після завершення Літургії та святкового молебню на честь преподобного Феодора Острозького митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій від імені гостей-архієреїв привітав митрополита Феодора з Днем пам’яті його Небесного покровителя:

У відповідь митрополит Феодор подякував за теплі слова та можливість разом помолитися цього дня.

Після завершення Богослужіння Предстоятель приймав вітання від пастви.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *