Екзамен та вручення дипломів учням школи дзвонарів

3/16 липня в школі дзвонарів, яку очолює ієрей Дмитро Наумов, відбувся випускний іспит і вручення дипломів про завершення навчання.

Школа, що діє при кафедральному соборі на честь святого благовірного князя Олександра Невського, за три роки свого існування подарувала Церкві шість випусків церконих дзвонарів.

За традицією випускний екзамен складався з практичної та теоретичної частин. Митрополит Феодор, який очолив екзаменаційну комісію, після екзамену побажав випускникам не забувати, що це тільки початок їхнього шляху,  в подальшому працювати над удосконаленням техніки, набувати впевненості та молитви, яка долає усі труднощі.

Директор школи дзвонарів ієрей Дмитро Наумов подякував Архіпастирю за його присутність на екзамені, молитовну підтримку та постійне піклування про розвиток школи та її учнів.

П’ять учнів цього випуску одержали дипломи про закінчення школи церковних дзвонарів: Микола Олександрович Ткач, Максим Тарасович Тимків, Дмитро Сергійович Зюбрицький, Марина Олександрівна Ткач та Микола Тарасович Тимків.

Загальне фото учнів, директора школи та Архієрея, що було зроблене на сходах кафедрального собору, залишить теплий спогад про часи навчання у школі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *