Дозвіл на вбивство

В країнах світу поступово легалізовується евтаназія.

Канада легалізовує вбивство дітей-інвалідів.

Згідно з новими законами канадські лікарі тепер можуть робити евтаназію дітям з обмеженими можливостями, а також дітям, які є хворими та помирають.

У Канаді недавно був запроваджений новий закон, що дозволяє батькам робити евтаназію, їхнім хворим дітям, дітям-інвалідам або помираючим. Евтаназія в Канаді узаконена вже понад рік. Педіатри повідомили про “зростаючі запити” на евтаназію дітей та немовлят, що раніше було нечуваним явищем.

Закон Канади дозволив “асистоване медичне самогубство” для смертельно-хворих або страждаючих дорослих людей, які могли б законно “зробити волонтерський вчинок” – закінчити своє життя. Цей закон не поширювався на дітей, оскільки вважалося, що дитина не в змозі дати згоду на свою смерть.

1050 педіатрів із Товариства канадських педіатрів (Canadian Paediatric Society) обговорювали свій досвід “медичного супроводу в смерті” та опублікували з цього приводу наприкінці жовтня звіт. Лікарі повідомили, що отримали від батьків прямі прохання про евтаназію 91 дитини. Більш ніж половина цих запитів була адресована «дітям, особливо, віком до одного року».

Ще 118 педіатрів провели «дослідницьку» дискусію щодо евтаназії з батьками 419 дітей.

Щодо запитів дітей, 35 педіатрів повідомили про обговорення евтаназії щодо 60 неповнолітніх.

Дев’ять повідомляли, що отримали прямі прохання про евтаназію від 17 неповнолітніх.

В Італії евтаназія також престала бути злочином

Допомога або підбурювання до самогубства до цього часу  каралися тюремним ув’язненням на термін від п’яти до дванадцяти років в Італії.

Конституційний суд Італії 25 вересня ухвалив, що евтаназія не завжди являється злочином. Про це передає УНН із посиланням на The Local.

“Конституційний суд Італії в середу ухвалив, що не завжди вважається злочином допомагати кому-небудь в “нестерпних стражданнях” накласти на себе руки, відкриваючи шлях до зміни законодавства в католицькій країні”, – йдеться в повідомленні.

Очікується, що парламент обговорить це питання, увагу до якого було підкреслено в ході судової справи в Мілані над активістом, який допоміг людині з тетраплегією (параліч 4-х кінцівок – ред.) померти в Швейцарії.

“Суд попросили винести рішення у справі Фабіано Антоніаніо, відомого як діджей Fabo, музичного продюсера, мандрівника і водія мотокросу, який залишився паралізованим і сліпим в результаті дорожньо-транспортної пригоди 2014 року”, – йдеться в повідомленні.

Марко Каппато, член Італійської радикальної партії, в лютому 2017 року відвіз Антоніані до Швейцарії, де йому допомогли померти у віці 40 років.

Суд заявив, що стан пацієнта має “заподіювати фізичні і психологічні страждання, які він вважає неприпустимими”.

Після затвердження рішення місцевим комітетом з етики, органи громадської охорони здоров’я повинні перевірити, чи виконані всі умови.

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *