Чин погребіння плащаниці Пресвятої Богородиці

1 вересня 2019 року в кафедральному соборі на честь святого благовірного князя Олександра Невського митрополит Феодор у співслужінні священників православних церков міста Кам’янця-Подільського звершив соборну всеношну з Чином погребіння плащаниці Пресвятої Богородиці.

Під час цього проникливого Богослужіння читалася 17-а кафізма Псалтиря з так званими “Похвалами” Божій Матері. В цих піснеспівах Церква оспівує всі обставини життя та успіння Пречистої Діви Марії, а також Її дивовижне сходження на Небеса.

“Радійте! Я з Вами в усі дні.” – Втішені цією материнською обіцянкою Богородиці, люди до кінця віків будуть молитовно звертатися до першої Заступниці та Покровительки роду християнського.

“Чин погребіння плащаниці Матері Божої показує нам, яка слава чекає всіх, хто живе за заповідями Господніми”. – Наголосив митрополит Феодор наприкінці цього Богослужіння. Також Архіпастир побажав усім любити Богородицю й наслідувати Її чесноти,  та завжди молитовно звертатися по допомогу до Цариці Небесної  у непорозуміннях, бідах і скорботах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *